Nájdete nás na novej adrese: Komenského 63B, Žilina - vedľa Alza.sk

DanKüchen - staviame na kvalite!

Ponúkame všetko pre Vašu vysnívanú kuchyňu pod jednou strechou. Od prvého náčrtu po odbornú montáž. Od vypočutia si Vašich predstáv, plánov a Vašich možností. Vyberieme základný tvar, štýl a pracovnú dosku. Pomôžeme s výberom spotrebičov. Naplánujeme Vašu kuchyňu v 3D do najmenšieho detailu.

  • Služby projektanta

    Nemusíte byť odborník na plánovanie kuchýň. Zverte túto úlohu nášmu skúsenému projektantovi. Zoznámi Vás s jedinečným dizajnom kuchýň DanKüchen a rýchlo získate prehľad.

  • Precízna výroba

    Môžeme sa pochváliť jednotkou na rakúskom trhu, s viac ako 50-timi rokmi výroby kuchýň. Vyše 1 000 000 dodaných kuchýň našim spokojným zákazníkom.

  • Odborná montáž

    O inštaláciu sa postará náš montážny tím a to kdekoľvek na Slovensku . Ste domáci kutil? Alebo máte skúsenosti s montážou? Ku kuchyni Vám dodáme aj inštalačný plán pre montáž svojpomocne.

Keď varenie baví

Je to dozaista aj kvalitnou kuchyňou.

Varí celá rodina

Už viac ako 1 000 000  ľudí, je každý deň vo svojej kuchyni DanKüchen. Spolu!

Ich skúsenosti nás inšpirovali, že kuchyňa nemôže len pekne vyzerať. Musí poskytnúť riešenie každodenných problémov.

Poviete si maličkosti, ale to všetko dokáže zmeniť Váš pocit v kuchyni. A deti to cítia. Budú Vám chcieť pomáhať a spolu Vás to bude baviť!

Keď pozvete priateľov

Všetko musí zapadať do najmenších detailov. Sústreďujete sa na dokonalé pokrmy a kuchyňa Vám bude skvelým pomocníkom.

Keď Vašich známych prizvete k spolupráci, nezostane im nič iné, len pochváliť premyslený koncept a ako jednoducho sa pripravuje jedlo v kuchyni DanKüchen.

Na záver sa môžete len pousmiať, pretože známi ešte netušia, že aj upratovanie a čistenie ide v tejto kuchyni rýchlo a hravo.

Nechajte sa inšpirovať v štúdiu DanKüchen

Sen o novej kuchyni realizujeme denne. Nechajte sa inšpirovať z týchto projektov DanKüchen. Príbehy našich klientov zabezpečujú, že vždy objavujeme nové veci. Či už rôzne farebné kombinácie, nasvietenie, alebo inteligentnejšie rozvrhnutý priestor. Ľudia ako Vy nás motivujú zvyšovať laťku. Preskúmajte ďalšie kuchyne DanKuchen

Online plánovač kuchyne

Začať si kresliť svoju kuchyňu v 3D je možné. Ale prečo nenechať navrhnúť Vašu kuchyňu našimi profesionálmi v DanKuchen štúdiu? S online/offline plánovacím nástrojom spájame Vaše potreby s našimi odbornými znalosťami dohromady. Vyplňte Vaše nápady o použití farieb  a materiálov, a môžeme začať. Stačí pár kliknutí a môžeme byť bližšie k Vašej vysnívanej kuchyni.

Priblížte nám Vašu situáciu cez online plánovanie.

Online plánovač

Katalóg ihneď

Zlaďte Váš osobný vkus so životným štýlom. Ukážte kto ste. Za elegantnou, minimalistickou líniou leží svet dokonalých riešení pre odkladanie. Zanecháme prekvapivú kombináciu funkčnosti a dizajnu.

DanKuchen –  to sú moderné, značkové, kuchyne.

Chcem online katalóg

DanKüchen Žilina

Navštívte našu novootvorenú predajňu v Žiline, Komenského 63B – vedľa Alza.sk

pondelok – piatok: 10:00 – 17:00
sobota: po dohode

Telefón:
0914 235 226

E-mail:
info@dankuchenzilina.sk

 

 

 

Zoznámte sa s DAN Kuchen Slovensko!

Požiadať o bezplatný návrh Zašleme Vám náš katalóg